Vuokrauksen yhteystiedot

Jussi Vyyryläinen Web1
Jussi Vyyryläinen

Leasing Director (Finland & Sweden)
+358207664500
jussi.vyyrylainen@citycon.com

Mia Halttunen Web
Mia Halttunen

Senior Leasing Manager
0207664471
mia.halttunen@citycon.com

Johanna Korkko Web
Johanna Körkkö

Senior Leasing Manager
0207664506
johanna.korkko@citycon.com

Maarit Ponni Web White
Maarit Pönni

Senior Leasing Manager
0207664447
maarit.ponni@citycon.com

Marko Ryhanen Web 2
Marko Ryhänen

Senior Leasing Manager
0207664604
marko.ryhanen@citycon.com

Anni Tenhunen Web
Anni Tenhunen

Senior Leasing Manager
0207664504
anni.tenhunen@citycon.com

Anette Van Der Vliet
Anette van der Vliet

Senior Leasing Manager
0207664533
anette.vandervliet@citycon.com

Sini Seppala Citycon
Sini Seppälä

Junior Media Sales Consultant
0207664454
sini.seppala@citycon.com

Jussi Vyyryläinen Web1
Jussi Vyyryläinen

Leasing Director (Finland & Sweden)
+358207664500
jussi.vyyrylainen@citycon.com

Jens Kvarnstrom Web
Jens Kvarnström

Speciality Leasing Manager (Sweden)
+46856253200
jens.kvarnstrom@citycon.com

Johan Claesson Web
Johan Claesson

Senior Leasing Manager (Sweden)
+4684474632
johan.claesson@citycon.com

Niklas Puranen Web
Niklas Puranen

Leasing Manager (Sweden)
+46856253231
niklas.puranen@citycon.com

Jonas Wallenstrom Web
Jonas Wallenström

Leasing Manager (Sweden)
+46723140215
jonas.wallenstrom@citycon.com

Mati Pops Web2
Mati Pops

Commercial Director, Baltic Operations (Baltic and Denmark)
+3726659100
mati.pops@citycon.com

Jacob Bannor 76x99 Web
Jacob Bannor

Commercial Manager (Denmark)
+4531433325
jacob.bannor@citycon.com

Citycon Finland Oy

Iso Omena,
Suomenlahdentie 1,
02230 Espoo

Puh. +358 207 664 400
leasing@citycon.com
www.citycon.fi

02230 Piispansilta 9 Sisaankaynti